Kast met vleugeldeuren (BxTxH) 1000x580x1950mm CODE Lock R9010
Art.nr.: 58.617.110.CVeilige kast met vleugeldeuren van LISTA met CODE Lock voor gereedschap en materialen. Robuuste stalen constructie.
- Centrale en veilige opslag van gereedschap en materialen
- Eenvoudige toegangscontrole door CODE Lock
- Hoge draagkracht van de verstelbare bodems voor zware lasten
- Stabiele stalen constructie voor duurzaamheid
- Optimale ruimtebenutting door doordachte afmetingen
Online bestelling voor dit product kan alleen binnen Duitsland worden geleverd.
Internationale levering? Hier aanvragen
Beschrijving
De LISTA Flügeltürschrank met artikelnummer 58.617.110.C biedt een veilige en georganiseerde opbergoplossing voor uw waardevolle gereedschappen, materialen van bedrijfsmiddelen. Dankzij de robuuste stalen constructie en de levering in zuiver wit RAL 9010 past hij naadloos in elke werkplaats-, productie- van opslagomgeving.
Met een breedte van 1000 mm en een diepte van 580 mm biedt deze kast voldoende ruimte voor een verscheidenheid aan voorwerpen. De totale hoogte van 1950 mm maakt efficiënt ruimtegebruik mogelijk, terwijl de vrije hoogte van 1835 mm ook voor omvangrijkere objecten voldoende ruimte biedt. De twee vleugeldeuren zijn uitgerust met een moderne CODE Lock, die een sleutelloze en veilige toegangscontrole mogelijk maakt. Dit is ideaal voor omgevingen waar snelle en eenvoudige identificatie vereist is, zoals in gereedschapsuitgifte van gevaarlijke stoffenmagazijnen.
In de kast bevinden zich 4 verstelbare planken, die elk een draagvermogen van 60 kg hebben. Deze zijn flexibel positioneerbaar om zich aan te passen aan uw specifieke opslagbehoeften. De volledig metalen deuren zijn gelagerd met robuuste scharnieren en garanderen een lange levensduur.
| Technische gegevens | |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm (werkelijke breedte: 1002 mm) |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Vrije hoogte | 1835 mm |
| Aantal verstelbare planken | 4 |
| Draagvermogen verstelbare planken | 60 kg |
| Sluiting | CODE Lock |
| Kleur | Zuiver wit RAL 9010 |
Maandelijkse tips en kortingsacties per e-mail
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen en nieuws.