Zware kast 54x27E (BxTxH) 1146x690x1950mm RFID Lock N4502
Art.nr.: 59.543.080.FLISTA zware kast in duifgrijs met RFID-slot. Biedt 3 laden met elk 200 kg draagvermogen en 2 uittrekbare bodems voor gereedschap en materialen.
- Moderne en veilige toegangscontrole door RFID-slot
- Hoge draagkracht van 200 kg per lade en uittrekbare bodem
- Flexibele opslagmogelijkheden door verschillende elementen
- Duurzame en stabiele stalen constructie
- Efficiënte organisatie en bescherming van bedrijfsmogelijkheden
Online bestelling voor dit product kan alleen binnen Duitsland worden geleverd.
Internationale levering? Hier aanvragen
Beschrijving
De LISTA Schwerlastschrank in de afmetingen 1146x690x1950mm combineert functionaliteit met de modernste beveiligingstechnologie. Het geïntegreerde RFID Lock systeem maakt snelle en veilige toegangscontrole mogelijk, ideaal voor gedigitaliseerde werkplekken. De robuuste volledig stalen constructie en de hoge belastbaarheid van maximaal 200 kg per lade en uittrekbodem maken het de eerste keus voor veeleisende opslagvereisten in de instofrie en het ambacht.
Met 3 laden (bruikbare breedte 918mm, bruikbare diepte 459mm), 2 uittrekbodems (200 kg draagvermogen) en 2 verstelbare bodems (160 kg draagvermogen) biedt deze kast maximale flexibiliteit bij het opslaan van uw gereedschap en materialen. De vrije hoogte van 1830mm biedt voldoende ruimte voor een breed scala aan objecten. De zwenkdeuren zijn praktisch en gemakkelijk te bedienen.
In een discrete tint Taubengrau NCS S 4502-B past deze LISTA Schwerlastschrank visueel aantrekkelijk in elke werkplaats van productieomgeving. Profiteer van de bewezen Duitse kwaliteit en het doordachte ontwerp voor een langdurige en betrouwbare oplossing voor het opbergen van gereedschap.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1146 mm |
| Diepte | 690 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Laden draagvermogen | 200 kg |
| Uittrekbodems draagvermogen | 200 kg |
| Verstelbare bodems draagvermogen | 160 kg |
| Sluitingssysteem | RFID Lock |
| Kleur | Taubengrau NCS S 4502-B |
Maandelijkse tips en kortingsacties per e-mail
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang exclusieve aanbiedingen en nieuws.