Szafa z drzwiami skrzydłowymi (szer. x gł. x wys.) 500x580x1000mm CODE Lock R5019
Nr art.: 58.652.040.CKompaktowa szafa z drzwiami skrzydłowymi LISTA (500x580x1000mm) z CODE Lock i szufladą w kolorze Capriblau.
- Rozwiązanie oszczędzające miejsce z nowoczesną technologią CODE Lock
- Bezpieczna i bezkluczowa kontrola dostępu
- Zintegrowana szuflada do szybkiego dostępu do narzędzi
- Wysoki udźwig półek i szuflady
- Świeży design w kolorze Capriblau RAL 5019
Zamówienie online tego produktu — dostawa możliwa wyłącznie na terenie Niemiec.
Dostawa międzynarodowa? Zapytaj tutaj
Opis
Szafa z drzwiami skrzydłowymi LISTA o numerze artykułu 58.652.040.C oferuje wydajne i bezpieczne rozwiązanie do przechowywania, idealne do warsztatów i miejsc pracy. Dzięki kompaktowym wymiarom 500 mm szerokości, 580 mm głębokości i 1000 mm wysokości bez problemu zmieści się nawet w mniejszych pomieszczeniach. Kolor Capriblau RAL 5019 nadaje mu nowoczesny i dynamiczny wygląd.
Wyposażona w nowoczesny CODE Lock, szafa ta umożliwia wygodną i bezpieczną kontrolę dostępu bez klucza. Jest to szczególnie korzystne w środowiskach, w których wymagany jest częsty dostęp lub ważne jest śledzenie dostępu. Zintegrowana szuflada (95 mm wysokości) o udźwigu 50 kg zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania narzędzi lub akcesoriów.
W głównej komorze znajdują się 2 regulowane półki, z których każda może udźwignąć do 60 kg i są elastycznie pozycjonowane na wysokość. Solidna stalowa konstrukcja LISTA gwarantuje trwałość i stabilność w wymagających zastosowaniach.
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Szerokość | 500 mm (Szerokość rzeczywista: 502 mm) |
| Głębokość | 580 mm |
| Wysokość | 1000 mm |
| Wysokość użytkowa | 885 mm |
| Liczba szuflad | 1 x 95 mm |
| Udźwig szuflad | 50 kg |
| Liczba regulowanych półek | 2 |
| Udźwig regulowanych półek | 60 kg |
| Zamknięcie | CODE Lock |
| Kolor | Capriblau RAL 5019 |
Miesięczne poradniki i oferty rabatowe e-mailem
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj ekskluzywne oferty oraz nowości.