Szafka wisząca z drzwiami skrzydłowymi (BxTxH) 1000x300x420mm KEY Lock R7035/N6502
Nr art.: 69.860.519Szafka wisząca LISTA z drzwiami skrzydłowymi (1000x300x420mm) w kolorze jasnoszarym/szarym metalicznym: Bezpieczne przechowywanie z udźwigiem 40 kg.
- Kompaktowe wymiary dla elastycznego montażu
- Bezpieczeństwo dzięki systemowi zamykania KEY Lock
- Solidna konstrukcja stalowa
- Wysoki udźwig 40 kg
- Dwukolorowy design (jasnoszary/szary metaliczny)
Zamówienie online tego produktu — dostawa możliwa wyłącznie na terenie Niemiec.
Dostawa międzynarodowa? Zapytaj tutaj
Opis
Szafka wisząca LISTA (numer artykułu: 69.860.519) oferuje praktyczne i bezpieczne rozwiązanie do przechowywania w Twojej firmie. O szerokości 1000 mm, głębokości 300 mm i wysokości 420 mm idealnie pasuje do warsztatów, magazynów lub środowisk produkcyjnych. Światła wysokość 355 mm zapewnia dobrą przejrzystość.
Dwa drzwi skrzydłowe z blachy stalowej są wyposażone w niezawodny system zamykania KEY Lock, zapewniając w ten sposób ochronę przechowywanych przedmiotów. Dzięki łożyskowaniu obrotowemu drzwi można łatwo otwierać i zamykać. Udźwig 40 kg na szafkę pozwala na bezpieczne przechowywanie nawet cięższych narzędzi lub materiałów.
Ta szafka wisząca firmy LISTA łączy funkcjonalność z profesjonalnym wyglądem w kolorze jasnoszarym RAL 7035 z akcentami w kolorze szarym metalicznym NCS S 6502-B. Solidna konstrukcja stalowa gwarantuje długą żywotność i niezawodność w wymagającym codziennym użytkowaniu.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Szerokość | 1000 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Wysokość światła | 355 mm |
| Zamknięcie | KEY Lock |
| Rodzaj drzwi | Drzwi skrzydłowe |
| Udźwig | 40 kg |
| Kolor | Jasnoszary RAL 7035 / Szary metaliczny NCS S 6502-B |
Miesięczne poradniki i oferty rabatowe e-mailem
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj ekskluzywne oferty oraz nowości.